Állásajánlat

A Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. pályázatot hirdet

VEZETŐ KUTATÓ

munkakör betöltésére

Feladatok:

·         javaslattétel kutatási és elemzési témákra és módszertanokra,

·         kutatások megtervezése, elvégzése/lebonyolítása/koordinálása, az eredmények értékelése

·         statisztikák elemzése,

·         a kutatási eredmények rendszerezése, az eredmények alapján piacelemzések és előrejelzések készítése,

·         összefoglaló jelentések, sajtóközlemények és prezentációk készítése,

·         részvétel a kutatásokhoz kapcsolódó szakmai rendezvények lebonyolításában

·         a kutató(k) irányítása,

·         a kutatásokhoz kapcsolódó adminisztratív és operatív teendők ellátása,

Szakmai követelmények:

·         gazdasági vagy turisztikai felsőfokú végzettség (esetleg földrajztudományi végzettség)

·         legalább 5 év releváns, turizmus és marketing területen szerzett jelentős kutatói tapasztalat, ettől hosszabb gyakorlat a kiválasztásnál előnyt jelenthet

·         a vezetői tapasztalat előny,

·         legalább két nyelv középfokú ismerete, amelyből az egyik az angol,

  • számítógépes ismeretek: felhasználói szinten legyen képes kezelni az MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook) programokat, az SPSS program ismerete előny.

Elvárások:

  • kreativitás és kezdeményező készség,
  • általános tájékozottság, valamint a turisztikai piac és a kutatási módszertanok fejlődésének nyomon követése,
  • komplex feladatok megoldására való képesség,
  • megbízhatóság, pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó analitikus készségek,
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban,

·         együttműködési készség.

Amit kínálunk:

·         szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,

·         nemzetközi kitekintés,

·         versenyképes juttatási csomag.

A fényképes önéletrajzokat valamint a motivációs levelet a következő címre várjuk: berces.zsuzsanna@mtu.gov.hu

Kérjük, az email tárgy sorában szíveskedjen feltüntetni:  „vezető kutató"