Állásajánlat

A Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. pályázatot hirdet

PÉNZÜGYI REFERENS

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • a Magyar Turisztikai Ügynökség tevékenységével kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása
  • belföldi és külföldi szállítói számlák tartalmi, formai ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, igazoltatása, főkönyvi rendszerbe való integrálása, kapcsolattartás társosztályokkal
  • a pénzügyi terület munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, iratkezelés

Szakmai követelmények:

  • minimum középfokú gazdasági (pénzügyi-számviteli) végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • kitűnő MS Excel ismeret
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • mérlegképes könyvelői végzettség, kontrolling vagy számvitel területén szerzett tapasztalat, illetve egy európai nyelv ismerete előnyt jelent

Személyes kompetenciák:

  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • jó együttműködő képesség
  • jó terhelhetőség
  • legyen képes egyszerre több feladattal foglalkozni
  • kreativitás, kezdeményező készség
  • kulturált megjelenés

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, önálló munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem és juttatások

  • lehetőség szerint azonnal

A magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat a következő címre várjuk: berces.zsuzsanna@mtu.gov.hu. Az email tárgy sorába kérjük szíveskedjen feltüntetni:  „pénzügyi referens"